„Luka” ir pasaulē atzīta reputācijas vadības un komunikācijas aģentūra – profesionāļu komanda ar neordināru domāšanu un radošu pieeju komunikācijas procesam. Gada nogalē producente Inese Lukaševska un tās vadītā aģentūra „Luka” uzvarējusi prestižākajā pasākumu rīkotāju konkursā pasaulē „BEA World”, kas tiek uzskatīts par pasākumu industrijas „Oskaru”.

Pasākums „Behind the Spotlight” tika atzīts par labāko pasaulē abās izvirzītajās kategorijās – labākais iekšējās komunikācijas pasākums un labākais autordarbs. Šis ir pirmais gads visa konkursa pastāvēšanas vēsturē, kad augstāko godalgu vairākās izvirzītajās nominācijās saņem Latvija.

Paziņas vērtē, ka Inese ir kā mūžīgais dzinējs, viņa pati atzīst, ka ir arī grūtāki brīži, kuros pati mudina sevi saņemties un nečīkstēt.

"Esmu ļoti sadistiska pret sevi, netaupu un nežēloju. Noteikti ir pasaulē simtiem, tūkstošiem cilvēku, kam ir daudzas reizes grūtāk. Ja uz sekundi mēs spējam paskatīties no tādas prizmas, tad ir ļoti viegli pēc tam piecelties. Beigu beigās, mēs jau darām to, ko mēs mīlam, es daru to, ko es mīlu.

Es jau teicu, es neko nedara pa pusei, vienalga, vai mēs runājam par darbu, vai runājam par attiecībām, vai koleģiālām un draugu attiecībām. Visu dara uz 100% un vēl mazliet vairāk. Vai sanāk, tas jau ir cits jautājums, bet katrā ziņā cenšos pietuvoties vismaz tai perfekcionista izvirzītajai kvalitātes līnijai," atzīst Inese Lukaševska.

Inese savu profesionālo dzīvi no nulles sākusi daudzkārtīgi, burtiski pieceļoties kā fēnikss no pelniem. Viņa viena radījusi uzņēmumu, kurš šobrīd ir saņēmis jau septiņas godalgas pasaules prestižākajos pasākumu konkursos. Un vēl Inese ir arī daudzkārtēja Latvijas čempione, kā arī Eiropas medaļniece snūkerā.

"Man ļoti nepatīk runāt par projektiem uz priekšu, jo kaut kādā mērā esmu māņticīga. Ja sākumā tika teikts, ka es esmu bijusi arī sportiste, nodarbojos ar snukeru, tur man vispār bija ļoti daudz māņticības, līdz es vienā brīdī sapratu, ka nevar," atzīst Inese Lukaševska. "Bet, protams, ka pandēmija apstādināja ļoti daudzas mūsu plānus, kā jau daudziem kultūras cilvēkiem, bet es ļoti ceru,

kad šī kataklizma beigsies, tad es atgriezīšos pie viena ļoti izlolota, arī neordināra un ļoti radoša projekta, kas būs laikmetīgās dejas izrāde.

Un, ja man vienmēr pārmet, Inese, kāpēc tavi pasākumi ir slēgti un nevar katrs viņu apmeklēt, tad varu pateikt, ka šo pasākumu varēs apmeklēt jebkurš. Un ceru, tas tiešām būs skatītājiem baudījums."

Inese bērnībā ļoti vēlējās kļūt par balerīnu, par balerīnu gan nekļuva, bet daudzus gadus dejoja tautas un laikmetīgās dejas. Ineses moto ir - mana vēlme uzvarēt ir spēcīgāka par manām bailēm zaudēt.