Viņa biznesa veiksmes soļi ir komanda, elastība un kvalitāte. Un šim apgalvojumam piekristu daudzi, kuri savām rokām veidojuši patiku pret darbu un reizē dzīvi. Mūsu šī vakara viesis šo prieku atradis kino industrijā - "Baltic Pine Films" producents Sergejs Serpuhovs.

Producents Sergejs Serpuhovs ir rīdzinieks, studējis Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē un vasarās strādājis lauksaimniecības darbus Lielbritānijā, lai nopelnītu naudu mācībām. Sergejs palika Anglijā un Londonā pavadīja septiņus gadus. Tur, strādājot par bārmeni, radis iespēju tikties ar radošo industriju pārstāvjiem un sākt jaunu profesionālo ceļu.

Vēlāk Sergejs atgriezās Latvijā un 2008. gadā nodibina neatkarīgu filmu studiju “Baltic Pine Films”, apkalpojot augsta līmeņa ārzemju produkciju. Studijas viens no pirmajiem lielākajiem projektiem bijusi “Gucci” smaržu filmēšana, un tās sakarā bijuši nepieciešami 36 tūkstoši maigi dzeltenu magoņu.

Uzņēmuma kontā ir britu detektīvseriāls “Valanders: Rīgas suņi”, Holivudas grāvējs “Taisnības līga”, itāļu kulta filma “Nemirstīgais”, bet šogad studijā topošais projekts “Tīģera Martindeila izdzīvošanas skola” saņēmis divus apbalvojumus Amsterdamā.