Man ļoti patīk, ka cilvēki smejas un tiem ir laba enerģija... Un ko vairāk vēlēties, ja tuvojas Jaunais gads un Monopola viesis ir cilvēks, kuram pieder šī vienkāršā atziņa. Skatuves un sociālo tīklu persona, viena no "Radio Tev" balsīm Lauris Zalāns.

Lauris nāk no Preiļiem. Bērnībā viņš vēlējies darboties sporta jomā - būt futbolists, sporta skolotājs, treneris. Taču, laikam ejot,  Lauri piesaistījusi skatuves māksla. Ilgus gadus Lauris vadījis pasākumus “Ghetto Games”. Lielāku atpazīstamību ieguvis, veidojot saturu platformā "Instagram".

Šobrīd Lauris ikdienā dzirdams “Radio Tev”, paralēli darbojas sociālajos tīklos, veido digitālo saturu, kā arī vada un organizē pasākumus, raidījumus un šovus.

Kāds ir pamats tai mājai joks, lai cits sāktu smieties?

Lauris Zalāns: Tev nav jācenšas būt smieklīgam, vienkārši esi smieklīgs. Un viss. Tajā patiesībā arī slēpjas tā bilde, ka tu to joku nekur "neroc", viņš vai nu atnāk, vai neatnāk. Saprast joku ir tieši tāpat, vai nu atnāk tā sajūta, ka tu saprati to joku, vai galīgi nav tavs.

(..) Vienmēr es bijis tāds, kas šauj pat pāri strīpai ar saviem jociņiem un spociņiem, ietekmējot ne tikai to, ka kāds pasmejas vai aizrāda, bet tiešām, ka jāsauc vecāki, sliktas atzīmes un tā tālāk. (..) Man normāli pasniedzēji saka, izdari šito, izpildi mājasdarbu, mēs kaut kā pavilksim to atzīmē uz augšu, un es tik un tā jokojot atpakaļ parādu to, ka es to nedarīšu.

(..) Ja ir kam smieties, tad man obligāti jādod viņam iespēja izsmieties, lai arī kur mēs būtu un ko mēs darītu. Tieši tāpat arī bija skolas laikā. 

Draugi viņu vērtē kā ļoti pozitīvu cilvēku, kas vienmēr padarīs dienu saulaināku, jo Laura dzīves moto ir - katru dienu dot iespēju pasmaidīt kaut vienam cilvēkam.