Mākslas darbi, kas dzīvi padara draudzīgu gan cilvēkiem, gan dabai. Ar šādu uzrunu Monopols dodas pie šī vakara viešņas, kas aizraujot sevi, liek kustēties tuvai un tālākai apkārtnei. Režisore, dramaturģe, starpdisciplināru mākslas projektu autore Krista Burāne.

Multimāksliniece - teātra iestudējumu, mākslas projektu un dokumentālo filmu režisore, fotogrāfe un dramaturģe Krista Burāne. 

Krista absolvējusi Rīgas 64.vidusskolu, ieguvusi bakalaura un maģistra grādu filozofijā Latvijas Universitātē, maģistra grādu filmu režijā Latvijas Kultūras akadēmijā, kā arī doktora grādu filozofijā Latvijas Mākslas akadēmijā. 

Krista par saviem radošajiem projektiem vairākkārt saņēmusi balvas un atzinību, piemēram “Lielā Kristapa” balvu 2017.gadā kā labākā dokumentālās filmas režisore par filmu “Pasaka par tukšo telpu” un “Spēlmaņu nakts” balvu 2021. gadā par izrādi “Mans kaimiņš ebrejs”.

Krista piedalījusies arī daudzos teātra un filmu festivālos gan tepat Rīgā, gan civiet pasaulē - Londonā, Kopenhāgenā, Hāgā, Reikjavikā un Stokholmā.

Ārpus filmu un teātra pasaules Krista darbojusies arī kā žurnāliste, vadījusi skolotāju tālākizglītības kursus, strādājusi par lektori, kā arī bijusi līdzautore skolas mācību grāmatām, ir vairāku zinātnisko publikāciju autore.