Viesturs Meikšāns ir profesionāls teātra un operas režisors ar vairāk nekā 30 iestudējumiem Latvijā un Krievijā. Strādā ar vadošajiem Latvijas teātra un operas māksliniekiem jau 15 gadus. Vairākkārtējs Spēlmaņu nakts, Lielās Mūzikas balvas un “Dienas” Kultūras balvas laureāts. Pēc Oļega Tabakova uzaicinājuma ir iestudējis izrādes leģendārajā Maskavas Dailes teātrī.

Viņš piekrīt domai, ka izrādes ir platforma, caur kuru var iepazīt režisoru.

"Esmu pilnībā šīs teorijas piekritējs. Ja mēs noskatītos kāda režisora vai mākslinieka visus darbus retrospekcijā, iegūtu fantastiski atklātu ainavu, tādu, kādu nekur citur mūžā neiegūtu vai neuzzinātu. Izrādes ir visintīmākā atklātība, ko varam parādīt kā uz delnas. Tik publiskā profesijā strādājot, tas ir nedaudz dīvaini un paradoksāli vienlaicīgi," vērtē Viesturs Meikšāns

Viesturam ir ne tikai maģistrs teātra mākslā, bet arī maģistrs starptautiskajā mārketingā un darba pieredze vienā no pasaules TOP 5 auditorkompānijām. Jau pirmie Viestura Meikšāna iestudējumi liecināja, ka latviešu teātris ir ieguvis režisoru, kas prot strādāt ar aktieriem, atraisot viņos tādas psiholoģiskas atklāsmes, par kurām viņi paši nav nojautuši. Viesturs Meikšāns nodibinājis arī Runas skolu, kur lasa lekcijas un vada praktiskās nodarbības publiskajā runā.

Pats Viesturs atzīst: „Laime ir tad, kad tu esi pateicīgs par kaut ko. Tā ir lieta, ko es mēģinu sev atgādināt visu laiku. Pateicība ir brīnišķīga lieta, ka tu vari justies laimīgs jebkurā situācijā un pieņemt to, kas ir.”

Viesturam Meikšānam tuva ir elektroniskā mūzika un viņš apmeklējis dīdžeju skolu. Viņš ir iegādājies lielo dīdžeja pulti un tagad ar lielajām tumbām ducina kaimiņiem par prieku. 

Viņa vēlmju sarakstā ir autorallija kursi. bet vēlmi izlēkt ar izpletni viņš jau īstenojis.