Ziema atnesusi tik audz baltuma, ka nu jau ikviens būs mēģinājis slēpot vai slidot. Šovakar dodamies uz Siguldu, jo tur allaž jaunas iespējas un idejas, kā vaigus padarīt sārtus. Mūsu viešņa - Siguldas sporta centra vadītāja Elīna Sofija Kalēja.

Elīna Sofija Kalēja nāk no Siguldas un ir skolojusies Siguldas Valsts ģimnāzijā. Tālāk studējusi starptautiskās attiecības Latvijas Universitātē, vēlāk turpat ieguvusi maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā, absolvējot Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti.

Guvusi daudzveidīgu darba pieredzi kā projektu vadītāja un mārketinga konsultante, pēc tam Elīnas darba joma bijusi saistīta ar ceļošanu - jautājumi par lidmašīnām un aviotransportu viņas dzīvē ienākuši, esot valdes loceklei SIA “B2Binfo”, un vairāk nekā piecus gadus strādājusi kā mārketinga vadītāja Latvijas lauku tūrisma asociācijā "Lauku ceļotājs". Strādājot šajā amatā, Elīna kā lektore piedalījusies dažādos semināros, stāstot par kvalitāti viesmīlībā, par to, kā izveidot veiksmīgu prezentāciju, un mārketinga zīmoliem.

Pašlaik Elīna dzimtajā Siguldā ir SIA “Siguldas sporta serviss” valdes locekle un popularizē aktīva un sportiska brīvā laika pavadīšanas iespējas visām vecuma grupām. Arī Elīna pati ir aktīvas atpūtas cienītāja - dodas pārgājienos, slēpo, izbauda sportošanu kopā ar draugiem un šobrīd arī vingro tiešsaistē kopā ar Siguldas sporta centra treneriem.