Vai skaistums uzvarēs pasauli? Mūsu šī vakara viešņa joprojām pilna enerģijas lai to apliecinātu, - kosmetoloģe, Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācijas valdes priekšsēdētāja Sabīne Ulberte.

"Nav jau māka paņemt tonālo krēmu un aizšpaktelēt. Bet kas notiek pēc tam, kad to špaktelējumu nomazgājam nost, kāds skats tad paveras. Mans darbs ir panākt tādu cilvēka estētisko izskatu, lai viņam nav jāstaigā ar to špakteli un lai viņš pats  sev patiktu bez tā špakteļa.

Tā ir vienādības zīme ar vārdu skaistums," savu darbu raksturo Sabīne Ulberte. "Mana pārliecība ir, ka cilvēkam ir jāpatīk vispirms sev, tad visiem pārējiem."

Sabīne Ulberte skolojusies Rīgas 3. vidusskolā, Rīgas 84. vidusskolā, pēc tam augstāko medicīnisko izglītību ieguvusi Latvijas Medicīnas akadēmijā un vēlāk absolvējusi arī Starptautisko kosmetoloģijas koledžu. Kopš 2015. gada Sabīne privātpraksē strādā kā skaistumkopšanas speciāliste, un viņa ir biedrības “Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija” valdes priekšsēdētāja.

Vēl Sabīne ir dejojusi tautas deju ansamblī “Rīdzenieks”, pēdējos gados tas bijis arī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Madara”, un kā dejotāja Sabīne piedalījusies gan Vispārējos Latviešu Dziesmu un deju svētkos, gan citos deju koncertos un festivālos Latvijā un ārvalstīs.

Tāpat viņa ir aktīvās atpūtas cienītāja - dodas pastaigās un pārgājienos, brauc ar velosipēdu un laivo vasarā, slēpo ziemā, kā arī labprāt ceļo.

Kopš 2020. gada novembra, kad Covid-19 pandēmijas dēļ valstī atkārtoti stājušies spēkā ierobežojumi skaistumkopšanas speciālistiem sniegt savus pakalpojumus, Sabīne daudz un aktīvi iestājusies par savas nozares pārstāvju tiesībām strādāt, uzrunājusi ministrus un Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācijas vārdā aicinājusi piedalīties sociālā eksperimentā  “Sievietes = mūris”.