Aigars Fadejevs piedalījies trīs olimpiskajās spēlēs, četros pasaules čempionātos un trijos Eiropas čempionātos. 2000. gadā viņš izcīnījis sudraba medaļu 50 km soļojumā Sidnejas olimpiskajās spēlēs. Tagad olimpiskais vicečempions soļošanā, starptautiskā līmenī labi zināmais sporta fizioterapeits. Aigars Fadejevs atzīst, ka 21. gadsimts sabiedrībā arvien vairāk iezīmējas ar kustību trūkumu – gan vecākai paaudzei, kas aizņemta ikdienas darbos, gan jaunākai, kas ievilināta datoru un viedierīču slazdā.

Aigars atzīst: „Pie manis kā fizioterapeita pārsvarā nāk cilvēki, kuriem varu palīdzēt, un es esmu priecīgs par rezultātu. Es šajā darbā arī apmierinu savu ego, un tas mani dara laimīgu.”

Stāstot par savu dzīvesveidu, Aigars Fadejevs atklāj, ka skrien, izbauda "aukstuma mucu" un ēd reizi dienā un tā nereti ir maza zupas bļodina vakariņās.

"Neiedziļināsimies, neteikšu, ka tas ir pareizi, bet cilvēkam vispār ir jāēd tikai reizi dienā un vakariņas. Tur ir daudzi fizioloģiski, bioķīmiski procesi. Atceramies mūsu primitīvo sākumu - cilvēks no rīta, atverot acis, neko vēl nav ne noķēris, ne nopelnījis, iespējams, arī nenoķers. Kāda vella pēc mums jau ir septiņas pankūkas un kļavu sīrups uz galda. Mēs neesam acis atvēruši. Tas nav pareizi. Nenotiek procesi un mēs esam padarīti tizli. Nē!" pārliecināts Aigars Fadejevs.