Andrejs Vītoliņš ir dārzkopis jau piektajā paaudzē. Viņš ir Latvijas Stādu audzētāju biedrības valdes priekšsēdētājs, stādaudzētavas „Dimzas” vadītājs, divu dēlu tēvs un vecākais brālis piecu bērnu ģimenē.

Stādaudzētava pastāv jau no pagājušā gadsimta. Savu nosaukumu tā ieguvusi jau tālajā 1959. gadā un savas pastāvēšanas laikā kļuvusi atpazīstama gan speciālistu, gan interesentu vidū. Audzētavas devīze ir „Prestižu par naudu nenopirksi!”, jo tur var iegādāties tikai Latvijā audzētus augus, pie tam tie kopti neizmantojot intensīvās tehnoloģijas.

Pēc izglītības Andrejs ir inženieris – kuģu vadītājs, savulaik gribējis aizmukt no zemes darbiem, tāpēc izvēlējies jūru, tomēr pēc kāda laika atgriezies pie zemes un tagad dara darbu, kas ļoti patīk.

Bet kuģošana un laivošana joprojām Andrejam ir tuva. Viņam interesē arī dažādas interesantas un pamestas vietas. Savulaik Andrejam bija gari mati un viņš bija īsts rokmūzikas cienītājs. Mati gan ir kļuvuši īsāki, bet rokmūziku Andrejs klausās joprojām.