Namdaris Tālis Sala apgalvo, ka atjaunot iespējams gandrīz jebkuru koka ēku, un mērķis ir māju atjaunot tā, lai tur varētu izmantot labi aizmirsto veco un pielikt klāt moderno.

Tālis saka: „Esmu amatnieks, un amatnieki zināšanas ir ieguvuši caur citu un savu pieredzi, nododot to no paaudzes paaudzē daudzu tūkstošu gadu garumā. Daudz pamācību un zināšanu ir mūsu pašu tautasdziesmās: „Netīšām es nocirtu sava tēva ozoliņu, no celmiņa bungas daru, no zariņa stabulīti, no tā paša viduklīša bitītei namu daru.””

Lēdmanes Svēto apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcu iesvētīja kardināls Jānis Pujats 2007. gadā. Tā ir pirmā katoļu guļbaļķu baznīca Latvijā. Apmēram 120 kvadrātmetrus lielajās telpās var sapulcēties līdz 250 cilvēku. Ideja būvēt guļbūves baznīcu ir pilnībā Tāļa Salas izlolota. Viņš pats nācis ar priekšlikumu draudzei, pats izgatavojis projektu un informējis kardinālu.

Tālis ir īstens un ļoti aktīvs lēdmanietis. Tuvākie cilvēki raksturo viņu kā ļoti dzīvesgudru un enerģisku, kam tuvas ir dzimtas un senču vērtības. Tālis ir arī Lēdmanes pagasta ģimenes un izglītības centra „Aivas” idejas autors, bitenieks un piecu bērnu tēvs.

Ķeipenē izveidojis Šūpoļu parka objektus, tostarp augstākās šūpoles Latvijā un pērn Madlienā veidojis objektus projekta “Atklāj koka dvēseli” ietvaros. Tālis teicis tā “ja mērķis ir cēls un tīrs, tad materializēsies jebkura doma un ideja.”