Latvijas mākslas dzīvē Regīna Deičmane ienāca nevis kā bikla iesācēja, bet ar vīrišķīgas pārliecības spēku un māksliniecisko tvērienu. Viņas darbi tika pamanīti un atzinīgi novērtēti gan mākslas vērtētāju, gan cienītāju lokā. Mākslinieces darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Somijā, Kanādā, Amerikā, Austrālijā, Zviedrijā u.c.  Tad sekoja biznesa gaitas, kas saistītas ar arhitektūru, celtniecību, nekustamajiem īpašumiem privātfirmā „Manass”. Vēl Regīna ir Rīgas Lietišķās mākslas koledžas Tēlniecības nodaļas vadītāja, privātā bērnudārza un sākumskolas “Vinnijs” direktore un Pētera Vaska fonda priekšsēdētāja. 

6.jūlijā Mazās Mežotnes pils 10. koncertsezonu ieskandinās izcili mūziķi īpašā koncertā. Pirmo reizi pilī viesosies un klausītājus iepriecinās pasaulslavenais latviešu tenors Aleksandrs Antoņenko un pianiste Laila Holberga. 

“Šovasar svinēsim pils desmito koncertsezonu, un visi koncerti būs veltīti mūsu īpašajiem klausītājiem,” uzsver Mazās Mežotnes pils īpašniece Regīna Deičmane.