Latvijas Radio lietotnes logo Klausies lietotnē Latvijas radio


Uz barikādēm ar akordeonu, jeb ceļš, kas visu mūžu vedis cauri mūzikas laukiem. Monopolā saruna ar grupu „Saime” un „Kantoris 04” taustiņinstrumentālistu Armandu Trambicki.

Šajās janvāra dienās citādi nevar. Arī šajā Monopola sarunā vedinām gan viesi, gan klausītājus atpakaļ uz 1991. gada barikāžu notikumiem. Bet ne jau pa īsāko ceļu. Kā ierasti - izmetīsim loku, jautājot par vietām, kur sarunas viesis uzaudzis, arī iekulsimies kārtīgā šlāgerkoncertā ar "Kantori 04", aprunāsimies par vēlmi ceļot, par ticību Latvijai, jo mūs un mūsu viedokli par notikumiem veido viss, kas ar mums ir noticis.

Vai došanās uz barikādēm ar akordeonu bija brīva izvēle? Vai joki palīdz izstāstīt citādi nepasakāmo? Saruna ar mūziķi un lielisku cilvēku Armandu Trambicki.

Raidījumā skan:

  1. Slade – "Gudbuy T’Jane"
  2. Chris Rea – "The Blue Cafe"
  3. R. Pauls, J. Peters – "Pērļu zvejnieks" (izp. J. Sproģis un Rīgas Doma zēnu koris)