Uzmanības treneris Oskars Grīslis pēdējos 12 gadus veltījis psiholoģijas un personīgās izaugsmes tēmām, pievēršot padziļinātu uzmanību tieši praktiski izmantojamām zināšanām un metodēm. Viņš vada Intelekta attīstības centru, kas ir pirmais centrs Baltijā, kurā neirobioloģiskās atgriezeniskās saites metode tiek izmantota apmācību procesā. Tiek strādāts ar to, kā uzlabot savu spēju noturēt uzmanību un fokusēties, kā arī noskaidrot to, kas mums palīdz un kas traucē būt radošākiem. Viņš ne tikai lasa lekcijas, vada meistarklases un sniedz individuālas konsultācijas par to, kā atmodināt sevī snaudošos resursus, bet sadarbībā ar Sanktpēterburgas Smadzeņu pētniecības institūtu adaptējis intelekta attīstības treniņu programmu uzmanības un koncentrēšanās spēju attīstībai bērniem un jauniešiem.

Oskars atzīst: „Atbildes uz savas dzīves jautājumiem mēs bieži meklējam kaut kur ārpusē, tomēr ir jāpieņem, ka vienīgās patiesās atbildes ir mūsos pašos. Ar to arī jāsāk.”

Visu dzīvi Oskars ir aizrautīgi mācījies, iegūtās zināšanas pārbaudot ar pieredzes mērauklu. Jau kopš skolas gadiem Oskars zināja, ka  nākotni saistīs ar psiholoģiju. Viņam patika vērot, salīdzināt un mēģināt izprast domāšanu.

Oskars studējis terapeitisko hipnozi, sistēmfenoloģiju, tāpat dažādas praktiskas metodes pie ārzemju lektoriem darbam ar dažādiem psihoemocionālajiem stāvokļiem. Vēlāk ieguvis psihologa izglītību un apguvis psiholoģiskās konsultēšanas metodes kognitīvi biheviorālās prakses ietvaros, kā arī profesionālā koučinga metodes. Balstoties uz gados uzkrāto personīgo pieredzi un zināšanām, uzstājies kā pasniedzējs dažādu interešu auditorijām, piedalījies un vadījis atbalsta grupas, kā arī veicis individuālo konsultēšanu.

Brīvajā laikā Oskaram ļoti patīk pastaigas dabā un doties pārgājienos.