Tumša lieta, kas gaiši spīd... Šovakar Monopolā par elektrību, kas nu kļuvusi tik dārga, ka jāsāk iedziļināties, kā to iegūt pašam. Veram vaļā fizikas grāmatas kopā ar mūsu viesi - uzņēmuma "Baltik Elektro" vadītāju Edgaru Bergholcu.

"Baltik Elektro" valdes priekšsēdētājs Edgars Bergholcs nāk no vēju pilsētas Liepājas. Nu jau vairāk nekā 15 gadus Edgars strādā vadošos amatos lielākajos starptautiskajos uzņēmumos, kuri nodarbojas ar elektro materiālu ražošanu un tirdzniecību. Vairāk nekā astoņus gadus aizvadījis Francijas uzņēmumā "Schneider electric", vēlāk divus gadus savas gaitas turpinājis somu uzņēmumā "Onninen", bet nu jau vairāk nekā astoņus gadus ir daļa no vācu kompānijas "Baltik Elektro".

Edgars absolvējis Liepājas 5.vidusskolu, ieguvis bakalaura grādu tirdzniecības vadībā Baltijas starptautiskajā akadēmijā, kā arī absolvējis "Wurth" biznesa akadēmiju Šveicē.

Viena no Edgara sirdslietām ir mūzika, un viņš ir daļa no hiphopa grupas “ReQi”, kas pagājušā gada nogalē laida klajā savu debijas albumu “Bauda, jauda, nauda”.

Par ikgadēju pasākumu Edgara un viņa draugu lokā kļuvusi došanās neprātīgos piedzīvojumos - Santjago ceļa noiešana bez sagatavošanās, došanās ar zirgiem uz Baltkrieviju un vēl. Par šī gada piedzīvojumu kļuvis trīs dienu brauciens no šrota Ādažos uz Liepāju.