Ģimene, sociālās saiknes, fizkultūra un ēdiens - četras komponentes, kuras ietekmē ilgmūžību. 120 gadi, tieši tāds mērķis ir mūsu šī vakara viesim, daudzu veslīgu projektu autoram, lektoram un pasniedzējam Kasparam Vendelim.

Uzņēmējs Kaspars Vendelis ir no Ogres, bet izglītojies Rīgā, Ziemeļvalstu ģimnāzijā, Baumlihofas ģimnāzijā Bāzelē, Šveicē, pēc tam studējis Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē un vēlreiz atgriezies Bāzelē, kur nodevies psiholoģijas un biznesa studijām. Divus gadus Kaspars dzīvojis un strādājis arī Apvienotajos Arābu Emirātos.

Kaspars gadiem ilgi ir “biohakinga” attieksmes popularizētājs Latvijā, ko varētu raksturot kā pilnas kontroles pārņemšanu pār savu bioloģiju ar vēlmi dzīvot ilgāk un labāk. Un Kaspars patiešām nolēmis dzīvot ilgāk - līdz 120 gadiem, turklāt dzīvot tā, lai būtu interesanti, tāpēc apzināti visa dzīve un ikdiena jābūvē, ņemot vērā mentālo, fizisko, emocionālo un garīgo aspektu.

Četras lietas, kurām Kaspars piešķir ārkārtīgi lielu nozīmi visās savās darbībās, ir ģimene, kustības, ēdiens un sociālās saites ar citiem.

Vēl Kaspars ir “vomFASS” eļļu un balzametiķu koncepta veikala dibinātājs ar ilggadēju gardēdības un uztura meistarklašu rīkošanas pieredzi, viņš arī izveidojis veselības platformu “Veselība kā process”, un tajā katrs interesents var iegūt vairāk informācijas no speciālistiem, kuriem ir gan izglītība, gan pieredze veselības jomā. Kaspars vada meistarklases uzņēmējiem, uzstājas kā runātājs konferencēs un raidījumos un pēdējo trīs gadu laikā organizējis nometnes “Restarts” ikvienam, kurš vēlas risināt dzīves sastrēgumus un meklēt savus aicinājumus.

Rīcība ir ceļš uz restartēšanos - tā uzskata Kaspars un vienlaikus ir pārliecināts, ka laime ir tad, kad paej garām aptiekai, jo tev nekas nesāp. Un tu ej uz mājām, jo tevi tur gaida.