Latvijā zied un plaukst pludmales volejbols. Tieši šī sporta veida dēļ jūtamies, kā ista pludmaļu lielvalsts. Mūsu viešņa Monopolā ir pārsteigums saviem vecākiem, treneriem un visai pludmales volejbola sabiedrībai. Uzmanīgi ieklausāmies – Līva Ēbere.

Viena no Latvijas volejbola uzlecošajām zvaigznēm – jelgavniece Līva Ēbere.

Līva šobrīd ir Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas skolniece. Lai arī gados jauna, Latvijas vārdu pasaulē nesusi jau vairakkārt.

Līva ar volejbolu nodarbojas jau kopš 4. klases. Kopš 2016.gada ir viena no Jelgavas novada sporta skolas audzēknēm.

Šo gadu laikā Līva ir piedalījusies neskaitāmi daudz dažādos čempionātos, un gandrīz visos no tiem gūtas augstas vietas. 2021.gadā Līva kļuva par vienu no čempionēm Austrumeiropas volejbola zonālās asociācijas pludmales volejbola čempionātā U16 vecuma grupā, bet pavisam nesen izcīnīja pirmo vietu šī čempionāta U18 grupā.

Šis gads Līvas kā pludmales volejbolistes karjerā bijis īpaši nozīmīgs – pirmo reizi startējusi Eiropas čempionātā U20 grupā, kur izdevies iegūt godpilno otro vietu. Taču klasiskajā volejbolā Līvai nozīmīgs bijis pagājušais gads, kad kopā ar Rīgas Volejbola skolu kļuva par Latvijas čempioni.

Ārpus volejbola Līvai patīk modes lietas, un savulaik ir kāpusi arī uz skatuves “mēles”.