Eva Mence nāk no Alūksnes un visu bērnību pavadījusi dziļos laukos, ganot gotiņas un ravējot dārzus. Viņas mamma ir nedzirdīga, līdz ar to Evai nācies uzņemties rūpes par ģimeni un būt par starpnieku dažādos saimnieciskos jautājumos. Eva mācījusies Rīgas Uzņēmējdarbības Koledžā un šobrīd studē online Bībeles institūtā ASV. Viņa ir zīmola „Created By I Am” līdzdibinātāja - sieviešu plānotāja izveidotāja un sieviešu kalpošanas vadītāja sociālo mediju platformās.

Sākoties ārkārtas situācijai, Eva ar ģimeni atpūtās Bahamu salās un viņai ir pilnīgi neticams stāsts par veiksmīgu atgriešanos Latvijā. Un vēl. Eva Mence ir Latvijas zīmju valodas video Bībeles idejas autore par godu savai nedzirdīgajai mammai.

"Pirms aptuveni diviem, trim gadiem es jautāju mammai, kādēļ viņa vēl nelasa Bībeli, jo viņa ir pārliecināta kristiete. Viņa man teica, ka viņai esot ļoti grūti lasīt Bībeli, lasīt vispār jebkādu materiālu, jo viņa vislabāk uztver redzot. Tad es aizdomājos un sāku pētīt, un atklāju, ka zīmju valoda katrā valstī ir sava, varbūt kaut kādus pamatvārdus es izprastu, bet katrā katra zīmju valoda atšķiras tieši tāpat kā valoda dzirdīgajiem," skaidro Eva. "Es sapratu, ka jāsāk meklēt kādus variants, lai viņa varētu lasīt Bībeli jeb skatīties."

"Sākumā vienkārši mājas apstākļos sāku tulkot pati, bet sapratu, cik tas ir sarežģīti, Bībeles panti gandrīz jāiemācās no galvas. Vēl montēšana. Un es sazinājos ar Bībeles biedrību, ar kuru man savukārt arī jau bija kontakts ar kādu citu projektu, un tur ir ļoti atsaucīgi cilvēki, kuri uzreiz sāka pētīt, ko mēs varam darīt," turpina Eva.

Ieceres īstenošanai tika saņemts atbalsts no starptautiskām institūcijām, kas nodarbojas ar Bībeles izdošanu, savukārt adventistu draudzei Latvijā ir sava studija, kur top ieraksti.

Darbs sākts ar Marka evaņģēliju. Zīmju valodā pārvērstas jau trīs nodaļas, top ceturtā un piektā.