Klajā nākusi grāmata „No Ghetto līdz Olimpiskajam Zeltam”. Tās autors ir Edgars Gertners, kurš aprakstījis 3×3 basketbolistu Edgara Krūmiņa, Agņa Čavara, Naura Mieža un Kārļa Lasmaņa ceļu līdz zelta medaļām olimpiskajās spēlēs Tokijā. Edgars ir arī režisors dokumentālajai filmai „No Ghetto uz olimpiādi”, šobrīd strādā pie filmas otrās daļas. Viņš darbojies rakstošajā žurnālistikā laikrakstos „Rīgas Balss” un „Neatkarīgā Rīta Avīze”. Iesākumā rakstījis par dažādām tēmām, tostarp kultūru, bet noslēgumā pievērsies kriminālžurnālistikai, līdzšinējos četrus gadus veido „Ghetto Games” radošos tekstus.

Edgara intereses ir ceļošana, reps un dokumentālās filmas. Par klajā nākušo grāmatu autors saka: „Stundām garu sarunu rezultātā ir uzrakstīta grāmata, kas var pretendēt uz titulu „Viena no atklātākajām grāmatām Latvijas vēsturē”.”

Edgars ir aizrāvies ar repa frīstailu un iesaistījies repa improvizācijas teātrī "Brīvrunu projekts", viņš mēdz arī klausītas LR1 raidījumu Dzīves ritmi mūzikā un Anša Pavasara garšīgos stāstus par agrāko laiku mūziku. Tas Edgaru arī pamudinājis iegādāties plašu atskaņotāju un klausīties 60. - 70. gadu mūziku.