Tēva dienā raidījumā Pāri mums pašiem viesojas mācītājs Ivars Jēkabsons un saruna par tikko klajā nākušo Riča Malheima grāmatu "Dievs pidžamā". 

Tieši mācītājs Ivars Jēkabsons bija iniciators šīs grāmatas latviskā tulkojuma veidošanai. Tās oroģinālnosakumus ir "Holding your family together" (Kā satuvināt tavu ģimeni), taču, meklējot latviešu valodā citu īsāku nosaukumu, viņš piedāvājis šo - "Dievs pidžamā".

Dr.Riča Melheima grāmata “Dievs pidžamā” izdota latviešu valodā, un tā stāsta par pieciem soļiem īpašajam vakara laikam mājās, ģimenē un ikvienam, pavēstīja grāmatas izdošanas līdzautore Marta Romanova-Jēkabsone. Tās vēstījums nav tikai stāsts, tajā ir apkopotas dzīves gudrības un noderīga informācija par ģimenes saskarsmes garīgajiem un psiholoģiskajiem aspektiem. Autors piedāvā gatavu plānu, kurā var piedalīties ikviens – plānu, kā satuvināt ģimeni un ceļu, kā ik vakaru to veidot veselīgu, laimīgu, drošu un dievbijīgu. Izmantojot šo plānu, ikkatrs varēs veidot savu ģimeni par vietu, kuru bērni kādu dienu raksturos kā jautrības, drošības, atbalsta, mīlestības, gudrības un dziļa miera salu.

Dr.Ričs Melheims ir rakstnieks, komponists, komiķis, karikatūrists, dramaturgs, ierakstu un filmu producents, izglītības sistēmu dizainers, mācību programmu izstrādātājs un cilvēka smadzeņu pētnieks-amatieris.