Raidījumā Pāri mums pašiem sveicam visus pareizticīgos brāļus un māsas, kuri šajā svētdienā svin Kristus augšāmcelšanās svētkus! Droši vien ziņās arī dzirdējāt, cik nozīmīgi šie svētki ir Ukrainā, kur dievnami ir cilvēku pilni, bet, protams, arī visā pasaulē, apliecinot Dieva uzvaru pār ļaunumu. 

Vakar, 4. maijā, mēs svinējām mūsu valsts Neatkarības atjaunošanas dienu, un bija lepnums Rēzeknē svētku dievkalpojumā redzēt mūsu Zemessardzi, arī vīrus, kas kalpo Jūras, Zemes un Gaisa spēkos, jo ar savu klātbūtni un stāju viņi patiešām vairoja šo drošības un stabilitātes sajūtu. Un arī šovakar mums studijā ir četri vīri, kuri gan nav, cik es zinu, bruņoto spēku dienestā, bet ir ieguvuši kādu citu pieredzi kustībā ar nosaukumu "BPI Drafts". Par to mēs arī runāsim. 

Studijā Mārcis Zīverts, piecu bērnu tētis, Jelgavas baptistu draudzes mācītājs, Klāvs, kurš ir mērnieks, uzņēmuma vadītājs un piedalījies "BPI drafts" nometnē, Rūdolfs, kurš ikdienas dzīvē ir skursteņslauķis, bet pamatu pamatā kristietis, kā arī Aleksandrs Kenigsvalds, "BPI Drafts" vadītājs, viņš ir precējies un divu bērnu tēvs. Ikdienā ir sporta skolotājs.