Mūžībā devusies Latvijas Radio 1 raidījuma „Pāri mums pašiem” veidotāja, kolēģe Rinta Bružēvica. Ilgus gadus strādājot Radio, iesaistījusies dievkalpojumu translācijās, caur koncertorganizāciju “Latvijas Koncerti” sadarbojusies ar Latvijas Radio 3 – Klasika. Raidījums Pāri mums pašiem ir veltīts tā veidotājas Rintas Bružēvicas piemiņai.

28. oktobrī Rinta devās uz debesīm pie Tēva, kuru mīlēja, pazina un godāja un darīja visu iespējamo, lai Dievu iepazītu arī citi. Savulaik Rinta dedzīgi iesaistījās Latvijas Kristīgā Radio tapšanas un izveidošanas darbā, bet jau ilgus gadus svētdienas vakaros bija Latvijas Radio studijā.

“Mūsu Rinta” – tā par viņu sacīja “Latvijas Koncertu” komanda, kur viņa bija sabiedrisko attiecību vadītāja. Bija tik ierasti saņemt viņas gatavotās preses relīzes un piedalīties viņas vadītajās preses konferencēs.

“Mūsu Rinta” – tā sakām arī mēs Radio kolēģi un noteikti arī tie, kuriem Rinta ir pasniegusi franču valodu, nākot palīgā, kad vien tas nepieciešams.

Arī šī raidījuma nosaukums „Pāri mums pašiem” ir Rintas iedvesmots. Pāri mums pašiem ir debesis, kurp tiecas ilgas un lūgšanas, un šajās divās nedēļās tās bija par Rintu visdažādākajās Latvijas malās, draudzēs un baznīcās, un tās nerimst arī šobrīd… Mīlestībai nav laika robežu, tā nepazīst gravitāciju, un mīlestībā raidītas lūgšanas vienmēr sasniedz mērķi. Rinta meklēja atbildes kopā ar saviem klausītājiem un lūgšanā tās atrada.

Viņa zināja, ka šī pasaulīgā dzīve ir vien īss brīdis, un zīmīgi, ka viens no Rintas nesen veidotajiem raidījumiem bija par debesu valstību. Šovakar turpināim viņas iesākto tematu kopā ar bīskapu Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas draudzes prāvestu Andri Kravali un Rīgas Vecās Svētās Ģertrūdes draudzes mācītāju Kristu Kalniņu.