Turpinām runāt par Svētā Gara spēku un par Dieva darbību šodien pasaulē. Bībelē mēs lasām, ka Jēzus, staigādams par šo pasauli, dziedināja slimos, atbrīvoja saistītos, aklus darīja redzīgus, darīja daudzas zīmes un brīnumus. Bet Bībelē mēs arī lasām, ka visas šīs zīmes ticīgajiem ies līdzi. Tā ir rakstīts Svētajos Rakstos. Vai mēs redzam tik spēcīgā veidā Dieva darbību, kā Bībelē tas ir aprakstīts? Vai tiešām tā notiek mūsdienās?

Raidījuma Pāri mums pašiem viesi ir cilvēki, kas ar šo Dieva spēku ir pārdabiskā veidā saskārušies, un droši vien neviens vairs nevarēs jums iestāstiet, ka tā ir tikai sagadīšanās vai kāds psiholoģisks triks. Tie ir Marija Gūtmane, Pāvils Matjuhovs, Sanita Liljē un arī Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps Modris Ozolinkēvičs.

Kad mēs lasām, kas ir sacīts un kādi apsolījumi ir doti, interesanti, protams, sacīts, ka visas šīs zīmes, tātad būtībā brīnumi, ticīgajiem ies līdz. Tad rodas jautājums - ja šīs zīmes neiet līdzi, ja mēs ikdienā ar tādiem brīnumiem nesastopamies, tad kas ir ar mūsu ticību? 

Brīnumi tomēr mēdz notikt. Par to mēs arī šovakar runāsim raidījumā, jo pavisam drīz notiks evaņģelizācijas dievkalpojumi "No mīnusa uz plusu". No 31. maija līdz 2. jūnijam Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, un šajos evaņģelizācijas pasākumos kalpos evaņģēlists Nātans Moriss. Es domāju, ka šajās kalpošanās jūs esat daudz dažādus piedzīvojumus tiešām redzējuši, sastapuši. Bet vispirms par šo notikumu, jo tas allaž ir tāds centrālais notikums arī jūsu kā Vasarsvētku draudzes kalpošanā.