Pēc garās vasaras pie jums atgriežas spraigi izglītojošais radio raidījumu cikls  „Pats sev priekšnieks”. Raidījums, kur katru nedēļu ielūkojamies uzņēmējdarbības aizkulisēs un pārbaudām biznesa teoriju praksē.

Četri jauni uzņēmumi, četri uzņēmēji. Sešus mēnešus sekojam viņiem priekos un bēdas, cerībās un vilšanās, peļņā un zaudējumos. Ar ko šoruden nodarbosies mūsu dalībnieki: koka skrejriteņu „Dip dap” un attīstošo rotaļlietu ražotāji no Kuldīgas - SIA "MGS Factory", responsīvā web dizaina rīka izgudrotāji un pasaulē palaidēji, start-ups no Rīgas - FROONT.com, amatnieka kalēja globālais cirvju un nažu bizness no Priekuļiem „Autīne” un lētās, bet noturīgās ceļu bedrīšu aizkausētājtehnoloģijas izplatītājs no Jēkabpils - SIA "Projekts MSR".

Tāpat katru nedēļu Biznesa skolā ar Sandru uzzināsiet, kas par to visu, ko iecerējuši un īsteno mūsu uzņēmēji, rakstīts biznesa teorijā un no jauna iekalsim biznesa pamatus.

Latvijas Attīstības finanšu institūcija ALTUM pavasarī, aptaujājot biznesa uzsācējus un jaunos uzņēmējus uzzināja, ka 47 procentiem izvēlētā biznesa joma bijusi saistīta ar savu darba pieredzi, 26 procentiem - ar izglītību, bet tikai 8 procentiem - ar hobiju.  Un kāda būs jūsu izvēle, kad uzsāksiet savu biznesu?