Jauns biznesa realitātes raidījums ar skolas elementiem: četri  jauni uzņēmumi, četri uzņēmēji. Sešus mēnešus sekosim viņiem priekos un bēdas, cerībās un vilšanās, peļņā un zaudējumos. Turklāt uzzināsiet, ko par to visu raksta biznesa teorijā. Trešajā raidījumā - Kuldīgas koka rotaļlietas, vai kā mums iemācīja braukt bez pedāļiem.

Mareks Gipters kopā ar dzīvesbiedri Sanitu jau trīs gadus vada un attīsta savu koka rotaļlietu ražotni Kuldīgā MGS Factory. Tirgū lielāko atpazīstamību viņi guvuši ar savu pirmo produktu Dip Dap – koka skrejriteni. Ar skrejriteni, mazi bērni spējot tik dabīgi un veikli pārvietoties, ka vecmāmiņas līdzi vairs netiek.

Mareka, Sanitas un MGS Factory plānos ir vēl citi koka produkti, kā arī lielā iecere piesaistīt daļu Eiropas koku detaļu ražošanas pasūtījumu. Tādējādi izkonkurējot ķīniešus ar sava pakalpojuma kvalitāti un tuvumu Eiropas tirgum. Vai viņiem šis tirgus ir jau pa spēkam un cik būtiska ir tirgus izpēte jaunam uzņēmējam, par to spriedīsim Biznesa skolā ar Sandru.

Raidījums top sadarbībā ar Latvijas Attīstības finanšu institūciju ALTUM.