Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja 29. martā atbalstīja Čaka ielas velojoslu eksperimenta turpināšanu līdz 1.septembrim.

Par eksperimenta turpināšanu nobalsoja 11 komitejas deputāti, bet atturējās seši. Pret eksperimentu visaktīvāk iestājās opozīcijas deputāti no partijas "Saskaņa".

Ar lēmumu iepazīstina Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Olafs Pulks. Viņš ir pārliecināts, ka eksperiments ir jāturpina, lai arī aptauja liecina, ka 65% eksperimentu uzskata par neveiksmīgu. Pulks norāda, ka Čaka ielas veloceliņš savienosies ar Dzelzavas ielā paredzēto velojoslu un tā būs laba iespēja Purvciema iedzīvotājiem nokļūt pilsētas centrā ar velosipēdu, it sevišķi šobrīd, tas ir būtiski, ņemot vērā epidemioloģiskos apstākļus

Arhitekts un biedrības "Pilsēta cilvēkiem" pārstāvis Oto Ozols skeptiski vērtē Rīgas domes ieceri. Viņš norāda, ka jādomā, kā uzlabot esošo veloinfrastuktūru, un nav pārliecināts, ka departaments spēs īstenot tik vērienīgu satiksmes reorganizāciju, jo jau arī mazākas ieceres nespēj realizēt.