Valsts policijā uzsākts kriminālprocess saistībā ar vakar Grīziņkalnā notikušu incidentu – kāda pusaudze piekāvusi citu meiteni. Cietušajai izdauzīti zobi un sasista galva, tā stāsta meitenes māte. Slimnīcā konkrēto gadījumu nekomentē, bet saka – no vienaudžu vardarbības cietuši bērni iestādē nonākot regulāri.

Kāda sieviete sociālās saziņas vietnē „Facebook” bija dalījusies ar ziņu, ka viņas meita nonākusi Bērnu slimnīcā pēc piekaušanas. Latvijas Radio viņa pastāstīja, ka incidents noticis vakar, 7. jūnijā. Viņas meita, kurai ir 13 gadu, vakarā kopā ar draudzeni aizgājusi uz kādu „Ghetto Games” pasākumu Grīziņkalnā, un tur kāda cita meitene, kura esot dažus gadus vecāka, uzbrukusi viņas meitai.

„Es biju darbā, kad man meita paziņoja, uzzvanīja pulksten astoņos, ka viņai priekšā puse zobs izsists. Sākumā es nesapratu, kas par lietu. Viņa pateica, ka pakrita. Pēc pāris minūtēm viņa zvanīja no jauna un pateica, ka viņu piekāva. Man nebija ne jausmas, kur viņa iet, līdz viņa man atsūtīja pierādījumus. Diezgan smagus. Kā viņa tiek filmēta, kā viņu jau zināma meitene viņu piekauj.”

Meitenes māte video atsūtīja arī Latvijas Radio; tajā redzams, kā kāda pusaudze otrai uzbrūkošā tonī jautā, kā viņa viņu esot nosaukusi, un pēc tam, kad saņem atbildi, seko sitiens pa galvu. Nākamajā kadrā meitene, kura tika sista, sēž zemē, šņukst un lūdzas piedošanu, bet otra pusaudze atkārto savu jautājumu, tad atkal spēcīgi iesit meitenei pa seju un vēl izsaka draudus.