Amata pienākumus no atsāk pildīt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Darbs ar klientu, pakalpojumu turpmāka automatizācija un ieguldījumi personālā un tā atalgojumā - šos kā galvenos virzienus, atgriežoties Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektores amatā, sarunā ar Latvijas Radio nosauc Ieva Jaunzeme. Viņa sagaida, ka ar vairākiem partneriem kopā sagatavotie uzlabojumi stāsies spēkā jau šogad. Par kandidēšanu uz amata vēl vienu termiņu VID ģenerāldirektore šobrīd vēl nerunā.

Janvāra vidū finanšu ministrs Arvils Ašeradens no „Jaunās Vienotības” atstādinātajai Jaunzemei izteica aizrādījumu par novēlotu finanšu ministra doto uzdevumu izpildi un viņa var turpināt pildīt darba pienākumus līdz pilnvaru termiņa beigām - nākamā gada februārī. Jaunzemei uzdoti vairāki uzdevumi, par kuru izpildes gaitu regulāri būs jāziņo ministram.

No finanšu ministra Jaunās Vienotības pārstāvja Arvila Ašeradena lēmuma atjaunot amatā Ievu Jaunzemi distancējās koalīcijā ietilpstošais „Apvienotais saraksts”. Tā Saeimas frakcijas vadītājs Edgars Tavars rosinās diskusiju ar premjeru, finanšu ministru un VID ģenerāldirektori par uzņēmējiem un iedzīvotājiem draudzīgāku dienesta darbu. Vairāk Jāņa Kinča sagatavotajā ierakstā