Ko no jaunās Saeimas un valdības sagaida dažādu jomu pārstāvji - mediķi, skolotāji, ārvalstu investori, nevalstiskās organizācijas?

Krišjānim Kariņam kā Saeimas vēlēšanās uzvarējušā politiskā spēka "Jaunā Vienotība" līderim ir labas izredzes kļūt par nākamās valdības premjeru. Tā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

Pēc tikšanās ar Valsts prezidentu pašreizējais Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir gatavs kļūt par premjeru arī nākamajā valdībā. Vaicāts, vai ir gatavs uzņemties jaunās valdības vadītāja amatu, Kariņš atbildēja ar "jā", ja varēs vienoties un izveidot koalīciju un būs Saeimas vairākums, kas viņu atbalstītu.

Viedokli izsaka Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības vadītāja Inga Vanaga, Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris, Ārvalstu investoru padomes valdes loceklis Valts Kārkliņš, Latvijas pašvaldību savienības priekšsēdētājs Gints Kaminskis un organizācijas „Papardes zieds” vadītāja Iveta Ķelle.