Latvijas iedzīvotāji nav pieraduši pie kara Ukrainā un turpina aktīvi ziedot un palīdzēt Ukrainai, uzsver Ukrainas atbalstītāji Rīgā pie Kongresu nama. Tur šodien pavadīts kārtējais humānais konvojs uz Ukrainu. Vairāki Latvijas uzņēmumi, organizācijas un arī Latvijas iedzīvotāji sūta nepieciešamās lietas Ukrainas bruņoto spēku brigādēm. Šoreiz uz Ukrainu dosies arī vairāki transportlīdzekļi.

Sadarbojoties ar dažādiem Latvijas uzņēmumiem, vairākām organizācijām un citiem vietējiem atbalstītājiem, tostarp iedzīvotājiem, Latvijas ukraiņu konfederācija “Viče” uz Ukrainu sūta jau kārtējo humānās palīdzības konvoju.

Tajā ir trīs pilni mikroautobusi ar formastērpiem, droniem, pārtiku, gultām-transformeriem Kijivas metropolitēnam, instrumentiem auto remontam un tranšeju ierīkošanai, kā arī daudzām citām lietām, kas ir nepieciešamas Ukrainas bruņoto spēku brigādēm.

Kā stāsta Latvijas ukraiņu konfederācijas “Viče” priekšsēdētāja Oksana Sičko, atbalstu Ukrainai sniedz tik bieži, ka vairs pat neskaita, cik konvoji uz Ukrainu ir sūtīti.