Jautājumi par vienas vai otras partijas ministra darbu ir jāpārrunā koalīcijas sadarbības sanāksmē, uzskata Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Kariņš ir uzdevis un līdz darba nedēļas beigām no Labklājības, Veselības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijām sagaida koordinētas rīcības plānu tūlītējiem pasākumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai visās sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās.

Ja tuvāko divu nedēļu laika netiks novēroti jūtami uzlabojumi Covid-19 ierobežošanā pansionātos, Jaunā Konservatīvā partija apsver iespēju lūgt premjeru vērtēt labklājības ministres Petravičas demisiju, Nacionālās apvienības pārstāvis Raivis Dzintars uzskata, ka tas izsauks KPV.LV reakciju – prasot izglītības ministres Šuplinskas demisiju. Tikmēr KPV LV nākamajā valdības koalīcijas partiju sanāksmē rosinās pārrunāt savstarpējo sadarbību.

Raidījumā Pēcpusdiena uzklausām partijas KPV LV Saeimas frakcijas priekšsēdētāja biedru Ēriku Pucenu un Jaunās konservatīvās partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Juri Jurašu.

Viedokli izsaka Rīgas Stradiņa universitātes docente politoloģe Lelde Metla-Rozentāle.