Partija "Saskaņa" atbalstīs partneru, "Gods kalpot Rīgai" Rīgas domes priekšsēdētāja amatam izvirzīto kandidātu Daini Turlo. Patlaban Turlais ir Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas jautājumu komitejas vadītājs.

Domē būs jālemj arī par abu vicemēru amatiem, kuri, visticamāk, tiks atvēlēti "Saskaņas" biedriem. "Gods kalpot Rīgai" iepriekš paziņoja, ka, iegūstot mēra vietu, no vicemēra amatiem atteiksies.

Turlais ir dzimis 1950.gadā. Karjeru vēl padomju gados sācis kā militārpersona, tostarp dienējis Afganistānā, no 1992. līdz 1994.gadam bijis Latvijas Aizsardzības spēku komandieris. Vēlāk bijis tā laika Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa padomnieks aizsardzības un stratēģiskās plānošanas jautājumos.

Vēlāk Turlais iesaistījās politikā. 2004.gadā viņš vēlreiz mainīja partejisko piederību un iestājies Latvijas Pirmajā partijā (LPP). 2009.gadā tika ievēlēts Rīgas domē no Aināra Šlesera vadītās partijas LPP/LC. Kopš tā laika viņš strādā domē, gan nomainot partejisko piederību uz "Gods kalpot Rīgai".

Viedokli pauž Rīgas Domes deputāts Vilnis Ķirsis. Vērtē žurnāla "IR" galvenā redaktore Nellija Ločmele.