Deju studijas “STOPTIME” filiālei Rēzeknē aprit 10 gadi. Studija desmit gadu laikā ir augusi gan kvantitatīvi, gan kvalitatīvi. Studija dodas regulāri uz sacensībām gan Latvijā, gan ārvalstīs un gūst labus sasniegumus. 

Deju studijas “STOPTIME” Rēzeknes filiālei aprit jau desmit gadi, gadadiena tika svinēta ar dejotāju kopīgu sniegumu. Pasākums bija kā deju sacensības, dalībniekiem esot uz skatuves un vienam otru atbalstot. Deju studija desmit gadu laikā izaugusi līdz deviņām grupām, dejo sākot jau no piecu gadu vecuma, kopā vairāk nekā 120 dalībnieku.

“Jaunietim patīk forša mūzika, viņam gribas dejot, taisīt interesantas kustības un plus komandas gars, kad visiem ir jautri. Viens dejotājs nāk attīstīt sevi, ir tādi, kas atnāk, un viņi grib būt pirmie, bet ir tādi, kas grib forši pavadīt laiku, viņiem ir interesanti padejot foršos kostīmos”,   stāsta “STOPTIME” filiāles vadītāja Liāna Merņaka-Ņikitina.

Trīs gadus studijai Rēzeknē ir savas telpas, kurās notiek deju nodarbības. Studijas pamata deju stils ir hip- hop, eksperimentējot vēl ar citiem deju stiliem. Dejotāji piedalās dažāda mēroga un līmeņa sacensībās gan Latvijā, gan ārvalstīs. Aizvadītā gada nogale studijai bija īpaši veiksmīga.

“Mēs bijām Baltkrievijā, mums ir viena trešā vieta un otrā vieta Reinim. Mēs bijām tikko Rīgā, tur mēs atbraucām ar piecām godalgotām vietām, trīs pirmajām, otrā un trešā.

Un mēs ļoti lepojamies ar mūsu studijas treneri Reini, kas pagājušajā gadā bija Latvijas čempions hip-hop dejā puišu kategorijā, ļoti ceram, ka šogad viņam veiksies, drīz sacensības, viņš gatavojas”.

Reinis Sandors, kurš Baltkrievijā izcīnīja 2. vietu solo House dejas kategorijā un  Latvijā 1. vietu Hip-Hop solo pieaugušo grupā, deju studijai kā dejotājs pievienojās 2010.gadā, šobrīd jaunietis jau divus gadus kā treneris māca arī citus.

“Ir cilvēki, kuri atnāk no citām deju studijām un kuri bija dejojuši vairākus gadus - tautas dejas, sporta dejas, ar viņiem ir grūtāk, jo sporta dejās ir pavisam cita bāze, un tad to visu bāzi ir  jāpārtaisa uz hip- hopu, jo hip hops ir vairāk brīvāks stils, sporta dejā tu esi stalts, taisna mugura un konkrēti soļi, bet hip hopā ir jābūt radošam, jo bez radošuma ir grūti mūsdienās”, saka Reinis Sandors.

Reini dejošana ir mainījusi - viņš kļuvis brīvāks un atvērtāks gan kustībās, gan komunikācijā ar citiem.

“Es agrāk ļoti kautrējos, biju vienmēr saspiests, bet tagad mans deju līmenis ir audzis, ne tikai ar studiju, bet arī pats braucu uz dažādām sacensībām, batliem, solo. Kur vien varu, tur arī braucu, kad ir laiks un nauda”.

Šī gada deju studijas mērķis iekļūt Pasaules hip-hop čempionātā un turpināt darbu, lai  iestudētu  jaunas deju izrādes.