Šodien noslēdzas pieteikšanās dalībai «Projektu naktī», kurā pēc 2 nedēļām jauniešiem būs iespēja apgūt vajadzīgās prasmes, kā savas idejas pārvērst reālos projektu pieteikumos.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jau piekto gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts”. Festivāla mērķis ir radīt radošu vidi, kurā jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem ir iespēja apgūt jaunatnes jomas projektu izstrādes pamatprincipus, atminēt kvalitatīva projekta noslēpumu, kā arī attīstīt pašiem savas projekta idejas un iegūt daudz jaunu draugu un potenciālo partneru savai idejai.

Piedaloties "Projektu naktī”, būs iespēja izzināt, kā izveidot savu projektu programmās "Erasmus+: Jaunatne darbībā" un "Eiropas Solidaritātes korpuss", piemēram, jauniešu apmaiņas un jaunatnes darbinieku mobilitātes projekti, brīvprātīgais darbs un solidaritātes projekti.

“Projektu nakts 2019” notiks 2019. gada 09.–10. augustā, Ikšķilē. Informē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras eksperte Dita Usāre. Par savu pieredzi - LSK jaunatnes organizācijas "Latvijas Sarkanais Krusts Jaunatne" vadītāja Sigita Skujiņa.