Ukrainas aizstāvjiem, uzbrūkot Krievijas kontrolētajai militārajai infrastruktūrai, izdevies iznicināt naftas bāzi. Nedienas piemeklēja arīdzan Krievijas galvaspilsētā Maskavā bāzētu Specializēto transportlīdzekļu ražošanas rūpnīcu (MZSA), kur vakarnakt izcēlies ugunsgrēks. Tikmēr ukraiņu militārais eksperts abus notikumus nodēvējis par kārtējo Kijivas militāro panākumu.

Ukrainas bruņotie spēki pagājušajā nāktī veica drona triecienu Krievijas karaspēka okupētajā Luhanskā esošajai naftas bāzei.

"Tā ir sadegusi. Neizturēja bezpilota lidaparāta uzbrukumu. Pat okupantu pretgaisa aizsardzības spēki to nefiksēja", vietnē "Telegram" paziņoja Luhanskas apgabala administrācijas vadītājs Artjoms Lisogors. Viņš arīdzan atzīmēja, ka naftas bāzes teritorijā bija dzirdams skaļš sprādziens, kas izraisīja plašu ugunsgrēku. "Iebrucēji arvien vairāk saprot - viņiem ir bīstami atrasties vai kaut ko glabāt pat dziļā aizmugure, jo arī tur ir Ukrainas bruņotie spēki”, uzsvēra Lisogors.

Tāpat Luhanskas apgabala administrācijas vadītājs piebilda, ka bezpilota lidaparāts deva triecienu tā dēvētās Luhanskas tautas republikas (LTR) naftas sirdij. Ar līdzīga rakstura metaforas pieminēšanu, triecienu naftas bāzei komentēja militārais analītiķis un atvaļinātais Ukrainas bruņoto spēku pulkvedis Romāns Svitans.

Ukraiņu militārais eksperts arīdzan nokomentējis situāciju ap vakarnakt Maskavas Specializēto transportlīdzekļu ražošanas rūpnīcā (MZSA) notikušo ugunsgrēku, kas bija pārņēmis vairāk nekā 1000 kvadrātmetru lielu platību. Svitans atzīmēja, ka Maskavā bāzētā rūpnīca ražoja militāra rakstura preces, tostarp raķešu palaišanas iekāršu virsbūves komponentes.