Raidījumā Piespēle šoreiz par pasaules sporta karali futbolu. Lielajā intervijā ciemos viens no pašmāju izlases līderiem Roberts Uldriķis, kurš stāsta par aizvadīto gadu valstsvienībai un viņam pašam Nīderlandes klubā “Cambuur”. Uldriķis arī izsakās par gandrīz četriem gadiem, kuros Latvijas izlasi vadīja Dainis Kazakevičs, kā arī to, ko sagaida no valstvienības jaunā galvenā trenera.

Nedēļas tops:

  • Aļona Ostapenko uzvar Adelaidas 500 punktu turnīrā, tas viņai septītais tituls karjerā. Šo gadu Aļona sākusi perfekti - septiņas uzvaras astoņās spēlēs, ar pamatotu optimismu līdzjutēji var gaidīt pirmo maču Austrālijas atklātajā čempionātā otrdien no rīta;
  • Elvis Merzļikins beidzot runā - vienojies ar Nacionālās hokeja līgas klubu Kolumbusas “Blue Jackets” par “labāku apstākļu meklēšanu”;
  • Patrīcija Eiduka “Tour de Ski” pabeidz ar blīkšķi - piektā vieta pēdējā posmā;
  • Dženifera Ģērmane izcīna Latvijai rekordaugsto 12.vietu slalomā Pasaules kausa posmā kalnu slēpošanā, šonedēļ uzvarēja divos Eiropas kausa posmos.


Rubrikā “Kas lācītim vēderā?” šoreiz Latvijas Futbola federācijas prezidents Vadims Ļašenko pavērs priekškaru un vīru izlases galvenā trenera meklēšanas aizkulisēm.