Raidījumā Piespēle vairāk par vienu no augstākajiem Starptautiskās olimpiskās komitejas apbalvojumiem – Pjēra de Kubertēna medaļu. Lai to pasniegtu ilggadējam Latvijas olimpiskās komitejas (LOK) prezidentam Aldonam Vrubļevskim uz Siguldu bija atbraucis Starptautiskās olimpiskās komitejas (SOK) pārstāvis Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Ivo Feriani.

Ilggadējā LOK prezidenta pieredze brīvprātīgā statusā tagad lieti noder Olimpiešu sociālajam fondam. Kā atzina Olimpiešu sociālā fonda prezidente Uljana Semjonova, tad LOK tagadejais prezidents Žoržs Tikmers atļāvis noslēgt līgumu ar Vrubļevski brīvprātīgā statusā, lai konsultētu fondu juridiskajos jautājumos..

Uzklausām arī Eiropas olimpiskās komitejas Atlētu komisijas pārstāvi Guntu Vaičuli, viņas prioritāte tagad ir ģimene un īpaši jau trīs mēnešus vecā Rūta, bet tie kas allaž pieraduši darīt spēj apvienot vairākus darbus. Gunta ir arī LOK Izpildkomitejā un viņas viedokli par sporta stipendiju reformu, kā arī SOK solījumiem par Olimpisko spēļu norisi arī uzklausām raidījumā.