“Trīs Zvaigžņu balvu” nominācijā „Par mūža ieguldījumu” šogad saņems izcilā šķēpmešanas trenere Valentīna Eiduka, tā šonedēļ paziņoja Latvijas Olimpiskā komiteja. Latvijas Radio Ziņu dienesta veidotās programmas „Labrīt!” 12.decembra interviju ar balvas laureāti šajā raidījumā „Piespēle” papildinās viņas audzēkņu stāsti par, kā saka paši sportisti, trenerītes aso mēli, stingro raksturu un neizmērojamo cilvēcību. Savos stāstos dalās gan jaunie Anete Kociņa un Patriks Gailums, gan pieredzes bagāti šķēpraiži.

Vēl raidījumā runājam par šonedēļ iznākušo grāmatu „,Mūsu lielās spēles”, kurā autors Kristiāns Girvičs aprakstījis aizvadīto 30 gadu spilgtākās un zīmīgākās Latvijas futbola izlases spēles. Pats autors klausītājiem atklāj kā tapa šī grāmata.

Savukārt kādreizējais paravieglatlēts, tagad bērnu treneris Edgars Kļaviņš stāsta par savu uzņēmumu GudriemBērniem.lv, kas piedāvā attīstošās rotaļlietas mazuļiem. Viņš ieskicē, kā šīs rotaļlietas nākotnē varētu veikt revolūciju Latvijas izglītības sistēmā, kā arī atsvaidzināt bērnu sporta nodarbības. Edgars arī izveidojis kādu īpašu Ziemassvētku labdarības akciju, lai pie rotaļlietām tiktu arī Bērnu slimnīcas mazie pacienti.