Piespēles pusstundā iepazīstam jauno basketbolistu treneri Mārtiņu Fominu. Viņš Daugavas sporta namā par profesionāļiem izaudzinājis gan šīs vasaras sensāciju Artūru Žagaru, gan Kristeru Zoriku un Artūru Strautiņu, kā arī vīru izlases aizsardzības balstu Ojāru Siliņu. Treneris Fomins stāsta par savām darba metodēm, dažādu paaudžu atšķirībām un to, cik viegli slavenu un meistarīgu basketbolistu atvasēm ir attaisnot uz sevi liktās cerības sasniegt vecāku augstumus.

Jau pirmdien treniņus Boba Hārtlija vadībā Rīgā uzsāks Latvijas hokeja izlase, kas gatavosies pārbaudes turnīram Minskā. Raidījumā tiekamies ar Kasparu Saulieti, kuru Hārtlijs vēlējās redzēt izlasē, tomēr spēlētājs objektīvu iemeslu dēļ atteicās no šī uzaicinājuma. Saulietis atklāj, kāpēc viņš vairs nav profesionāls hokejists.

Ledus tēmu turpina bobslejisti, kuru rindas pirms gaidāmās sezonas ir krietni plānākas nekā pirms gada. Galvenais pilots Oskars Melbārdis šosezon varbūt vispār nestartēs, bet daudzi stūmēji papildinājuši prezidenta apsardzes rindas. Bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis stāsta arī par sieviešu monobobsleja pirmsākumiem Latvijā – tiem pamatakmens likts šajā vasarā.