Sporta raidījumu Piespēle šoreiz gandrīz pilnībā pārņems oranžās bumbas spēle jeb basketbols. Kopā ar kolēģi Initu Kresu-Katkovsku runājam par Pasaules kausu basketbolā dāmu izlasēm Tenerifē. Inita klātienē vēros visus Latvijas izlases mačus un par jaunāko un aktuālāko ziņos Latvijas Radio 1 ēterā.

No Eiropas čempionāta ar sudraba medaļām kaklā šonedēļ mājās uz trim dienām atgriezās Latvijas 3pret3 basketbola izlase. Piespēle puišus sagaidīja lidostā un uzzināja viņu pašu vērtējumu par turnīru. Ilgi gan viņi Latvijā neuzkavējās, jo jau 20.septembrī devās tālajā ceļā uz Indiju, kur jāspēlē nākamajā turnīrā.

Latvijas vīru basketbola izlase tikmēr aizvadīja divus mačus Pasaules kausa kvalifikācijā. Komandā gan šajos mačos nebija pirms tam pārbaudes cīņās komandā debitējušais Artjoms Butjankovs. Viņš jau ir sava kluba "VEF Rīga" rīcībā un gatavojas sezonai. Ar Artjomu pārrunājam pagājušo sezonu, to viņš pavadīja ļoti tālajā un eksotiskajā Vladivostokā.

Visbeidzot no basketbola ausis atpūtināt varēs sarunā ar autosporta sacensību rīkotāju Raimondu Strokšu. Viņš nule kā pabeidza darbu pasaules rallijkrosa čempionāta posmā Biķerniekos un jau gatavojas rallijam "Liepāja", kas notiks oktobrī.