Šajā raidījumā Piespēle ieskatīsimies distanču slēpošanā - aizvadītajā nedēļā Patrīcija Eiduka mūs priecēja ar ļoti augstiem rezultātiem prestižajā “Tour de Ski” slēpošanas seriālā, sasniedzot lielākos augstumus neatkarīgās Latvijas distančus slēpošanas vēsturē tik augsta līmeņa sacensībās - vienā no posmiem 5. vieta, bet kopvērtējumā 13. pozīcija. Tieši Patrīcija šonedēļ ir studijas viešņa.

Nedēļas topā:

  • handbolists Dainis Krištopāns maina klubu un pārceļas uz Vācijas bundeslīgu;
  • Elvim Merzļikinam turpinās neveiksmes Nacionālajā hokeja līgā - ielaiž vienus vārtus, bet Kolumbusas “Blue Jackets” tik un tā paliek tukšā. Ielaiž sešus, zaudē, seko kārtējā slimošana, lai gan izskatās, ka problēma ir nopietnāka;
  • biatlonists Andrejs Rastorgujevs par mata tiesu no medaļas Pasaules kausa posmā;
  • priekšā Austrālijas atklātais čempionāts tenisā - vērtējam vienīgās Latvijas pārstāves Aļonas Ostapenko potenciālo startu.


Rubrikā “Kas lācītim vēderā?” šoreiz iesklausījāmies slēpju sagatavošanā pirms to lietošanas - vai tas vispār ir jādara, cik sarežģīti tas ir un cik ilgu laiku prasa. Par to visu un arī daudz ko citu pastāstīja slēpju sagatavošanas speciālists Egnārs Gudriķis.