Piespēlē šoreiz ne vārda par politiku – dienā, kad Latvijas balstiesīgie iedzīvotāji dodas pie urnām un izdara savu izvēli 13.Saeimas vēlēšanās, sporta raidījumā viesojas divi čempioni. Viens tiešā, viens pārnestā nozīmē.

Visīstākais čempions ir rallija braucējs Mārtiņš Sesks. Viņš kopā ar stūrmani Renāru Franci pirms nedēļas izcīnīja Eiropas junioru čempionu titulu rallijā. Sesks/Francis tikai pirms šīs sezonas uzsāku sadarbību ar "Opel" rūpnīcu, un lielas cerības jaunie darba devēji neloloja. Sezona gan parādīja, ka Mārtiņš un Renārs ir ne tikai konkurētspējīgi, bet arī var uzvarēt. "Piespēlē" saruna ar jauno liepājnieku Mārtiņu Sesku par aizvadīto sezonu, gaidāmo ralliju "Liepāja" un nākotnes plāniem.

Pārnestā nozīmē čempions – tas ir Latvijas labākais futbola tiesnesis Andris Treimanis. Viņš kopā ar saviem palīgiem šonedēļ debitēja visaugstākās raudzes klubu turnīrā pasaulē, tiesāja UEFA Čempionu līgas maču Lionā. Tādējādi viņš un viņa kolēģi atvēra jaunu lappusi Latvijas futbola vēsturē. Andris Treimanis Piespēlē stāsta par niansēm tiesājot visaugstākās raudzes spēles, kā sievastēvs viņu pievērsa makšķerēšanai un vai līdz Čempionu līgas mača tiesāšanai palīdzēja nokļūt arī pareizās sarunas īstajos gaiteņos.