Savu veiksmīgo sezonu un pirmo individuālo pjedestālu pasaules čempionātā rezumē kamaniņu braucēja Elīza Cauce, volejbolista ikdienu šī brīža vīrusa skartajā Itālijā raksturo Atvars Ozoliņš, bet Jānis Puriņš ir divu topošo hokejistu tēvs, un arī viņa pieredzi dzirdam Piespēlē.

Olimpisko spēļu, Pasaules čempionāta un Eiropas čempionāta medaļniece komandu stafetē Elīza Cauce, līdz šim jau varēja lepoties arī ar izcīnīto sudraba medaļa 2016. gada Eiropas čempionātā Altenbergā. Šī sezona atnāca ar līdz šim augstāko sasniegumu bronzas medaļu  pasaules čempionātā sprintā.
Elīzai ir trīs māsas, Maija Tīruma arī ir bjusī kamaniņu braucēja un olimpiete, bērnībā (no 1. līdz 9. klasei) dejojusi deju grupā "Dzirnas", tāpat trenējusies vieglatlētikā (augstlēkšanā un tāllēkšanā). Izglītību ieguvusi Krimuldas vidusskolā, kā arī Murjāņu sporta ģimnāzijā. Tajā pašā Soču trasē, kur olimpiskajas spēlēs tika izcīnīta medaļa komandu stafetē, šogad Elīza Cauce tur  izcīnīja bronzas medaļu Pasaules čempionāta sprinta sacensībās. Caucei šī bija trešā pasaules čempionāta medaļa, bet pirmā individuālajās sacensībās.

Vārds Mārim Bergam, un saruna ar volejbolistu Atvaru Ozoliņu raidījuma turpinājumā.

Viena no lielākajām nastām bērnu sportā Latvijā balstās uz vecāku pleciem. Viņiem nereti jāveic gan treniņu un turnīru apmaksa, inventāra iegāde, mazais ķipars jānogādā sporta nodarbību vietā un mājās. Vecāki bērnos iegulda gan laiku, gan naudu, bet atsevišķos gadījumos pat vairāk. Jaunā hokejista Alberta tēvs Jānis Puriņš ir viens no Latvijā populārās „Entuziastu” hokeja līgas dibinātājiem. Viņš izmanto savas dibinātās hokeja līgas resursus, lai veicinātu arī bērnu treniņprocesa kvalitāti hokeja skolas „Rīga” komandā, piemēram, nodrošinot video tiešraides no 11 gadīgo puiku spēlēm. Vecāki video var vērot spēli, redzēt rezultātu, statistiku un pat dzirdēt spēli komentējam latviešu, angļu vai krievu valodā. Ar fanātisko jaunā hokejista Alberta tēvu Jāni tikās kolēģis Mārtiņš Kļavenieks.