Latvijas hokejisti pirmo reizi izcīna medaļu pasaules hokeja čempionātā, 4:3 papildlaikā uzvara pret ASV. Saeima 29. maiju ir pasludinājusi par svētku dienu. Valstsvienībai Rīgā paredzēts īpašs godināšanas pasākums pie Brīvības pieminekļa pulksten 13.

3. periodā galvenais varonis bija Kristiāns Rubīns, kurš vispirms izlīdzināja rezultātu, bet papildlaikā izrāva uzvaru.

Tamperē un arī Latvijā svinības!

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Šilovs atzīts par 2023.gada pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu.

Saeima ārkārtas sēdē par godu Latvijas vīriešu hokeja izlases augstajam sasniegumam pasaules čempionātā lēmusi pirmdienu, 2023. gada 29. maiju, pasludināt par svētku dienu, Latvijas hokeja komandas 2023. gada pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļas ieguves dienu.

Latvijas hokejisti no pasaules čempionāta atgriezīsies pirmdien, 29. maijā, pusdienlaikā ar reisu no Tamperes, bet līdzjutējus aicina nedoties uz lidostu, jo valstsvienībai Rīgā paredzēts īpašs godināšanas pasākums pie Brīvības pieminekļa, informēja Latvijas Hokeja federācijā.

Lidostā izlasei paredzēts tikties ar žurnālistiem, un uzreiz pēc tam hokejisti dosies uz tikšanos ar līdzjutējiem pie Brīvības pieminekļa. Pasākums pie Brīvības pieminekļa sāksies aptuveni plkst. 13. To tiešraidē raid;is arī Latvijas Radio