Latvijas hokeja valstsvienība pirmdien "Arēnā Rīga" ar 4:3 pagarinājumā uzvarēja Čehijas izlasi, ko iepriekš pasaules čempionātos vēl nekad nebija izdevies pārspēt. Turnīrā pirmā uzvara uzlabo Latvijas izredzes cīņā par ceturtdaļfinālu.

Vārtus Latvijai guva Rihards Bukarts, Mārtiņš Dzierkals, Oskars Cibuļskis un Oskars Batņa, kura rēķinā bija uzvaru atnesušais metiens pagarinājuma pēdējā minūtē.

Uzvaras cena - spēlētājiem daudz savainojumu, par kuru nopietnību varēs spriest tikai šodien.

Vēl arī akmens čempionāta rīkotāju dārziņā - svarīga spēle ar vienu no grupas favorītiem, bet īsi pirms mača tirdzniecībā vēl bija pieejamas vairāk nekā pusotrs tūkstotis biļešu.

Šodien izlasei treniņš, nav jāspēlē, nākamie pretinieki būs norvēģi. Spēle 17. maijā pulksten 15.30.