Šajā raidījumā iepazīsim Latvijas sieviešu basketbola izlasi 3x3, kas izcīnīja bronzu Eiropas kausa izcīņā un cer kvalificēties arī Tokijas Olimpiskajām spēlēm;

Latvijas sieviešu 3x3 basketbola izlase - Liene Stalidzāne, Kristīna Petermane, Ieva Kūlīte un Baiba Eglīte  Ungārijā izcīnīja Eiropas kausa bronzas medaļas.Trio, izņemot Lieni Stalidzēnu, kas mācās Kanādā, pārējās sabrauc kopā uz treniņiem Rīgā. Oskara Kalpaka vidusskolā Inita Kresa Katkovska satika meitenes, kad viena no viņām - Ieva ceļu mēroja uz treniņu no Siguldas un Kristīne - no Liepājas.

Iepriekšējās sezonās Kūlīte un Eglīte "TTT Rīga" komandā spēlēja klasisko basketbolu,  Petermane pārstāvēja valsts otro spēcīgāko komandu no Liepājas, bet Stalidzāne pēc vairākām sezonām Latvijas Universitātes komandā 2017. gadā sāka studijas Kalgari Universitātē.

Sezonas svarīgākajā turnīrā  - pasaules jaunatnes čempionātā 64 lauciņu dambretē mūsu prāta spēles pārstāvji mērojās spēkiem ar  14 valstu konkurentiem gan par medaļu komplektiem klasiskajā programmā, gan ātrajā dambretē, gan ātrspēlē. Latvijas izlasei divas sudraba un deviņas bronzas medaļas.

Bet raidījuma izskaņā saruna ar Artūru Batraku, kas Baltijas autošosejas čempionāta Pro klasē uzstādīja jaunu trases rekordu Biķerniekos. Pēc nedēļas čempionāta noslēgums Igaunijā, un sarunā - par Biķernieku trasē sasniegto, par jauno tases rekordu salonautomašīnām.