Raidījumā Piespēle iepazīstam Jūrmalā dzimušo mākslas vingrotāju Jeļizavetu Polstjanaju. Viesojamies sporta veidam piemērotākajā sporta zālē galvaspilsētā un arī interesējamies, kāds varētu būt vingrotājas ceļš līdz Olimpiskajai ceļazīmei. Bet Einārs Fogelis no Austrijas informē par Starptautiskās Kamaniņu sporta federācijas nākotnes vīziju.

"Mākslas vingrošanu ieraudzīju TV ekrānā, kad vingroja Jevgēņija Kanajeva. Man ļoti iepatikās un uzreiz radās vēlme ar šo sporta veidu nodarboties.Palūdzu mammu, lai aizved mani uz treniņu un tā viss sākās. Mamma pati ir bijusī vingrotāja, sporta meistare un viņai zināms sporta veids," stāsta Jeļizaveta Polstjanaja.

Runājot par mērķiem, sportiste atzīst, ka protams, tas ir kvalificēties vasaras olimpiskajām spēlēm Tokijā.

"Tas ir pamatuzdevums, tādēļ mēģināsim mērķi sasniegt. Atlase notiks četros pasaules kausa posmos, kā arī Eiropas čempionātā, kas paredzēts nākamā gada pavasarī. Jāstartē maksimāli stabili, jāparāda labi rezultāti un tad jau redzēsim," atzīst Jeļizaveta Polstjanaja.

"Varu piekrist faktam, ka ar vienu kāju esmu Maskavā, jo tur man ir trenere, ar otru Jūrmalā," turpina Jeļizaveta Polstjanaja. "Šeit arī daudz trenējos un startēju sacensībās un piedalos izlases treniņnometnēs.
Uzskatu, ka sev uzstādīto mērķi varu sasniegt. Ir tikai ļoti jāgrib un daudz jāstrādā."

Sportistes mamma Jūlija Polstajanaja, kas arī palīdz meitai trenēties, skaidro, ka sadarboties ar treneri Krievijā izvēlējušies, jo tur tur ir labākas treniņu iespējas.