Šoreiz Piespēlē atcerēsimies un godināsim šonedēļ mūžībā aizgājušo izcilo Latvijas hokeja izlases ārstu Jāni Kvēpu. Viņš savulaik specializējies kā ginekologs, bet 1967. gadā nonāca hokejā, sākot strādāt Rīgas „Dinamo”, kas tolaik vēl nesa „Daugavas” vārdu. Vēl 2016. gadā bija Latvijas hokeja izlases ārsts pasaules čempionātā, bet 2017. gadā saņēma balvu par mūža ieguldījumu no Latvijas Hokeja federācijas. Ir arī „Gada balvas sportā” laureāts nominācijā „Par mūža ieguldījumu”.

Hokeja tematu turpināsim sarunā ar Uzbekistānas hokeja komandas Taškentas „Humo” ģenerālmenedžeri Normundu Sējēju. Viņš pagājušajā vasarā iesaistījās nezināmā avantūrā, piekrītot strādāt Uzbekistānas vienībā. Arī Taškentā aizliegti publiskie pasākumi koronavīrusa dēļ, tāpēc Sējējs atrodas Maskavā, kur meklē pieejamu halli, lai aizvadītu „Humo” mačus. Sarunas laikā Sējējs atradās taksometrā Maskavā, gaidot izkļūšanu no sastrēguma.

Savukārt raidījuma lielā intervija šoreiz ar Latvijas labāko volejbolisti, 12. klases skolnieci Martu Kamēliju Levinsku, kas pagājušajā nedēļā palīdzēja „Rīgas Volejbola skolas” komandai izcīnīt zelta medaļas Baltijas sieviešu līgā.