Raidījumā Piespēle šoreiz dodamies pie Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta Vadima Ļašenko, lai noskaidrotu, vai tuvākajā laikā ir plānots uzsākt nacionālā stadiona celtniecību. Pagājušajā nedēļā Latvijā viesojās Starptautiskās futbola federāciju asociācijas jeb FIFA prezidents Džanni Infantīno, kurš skaidri pateica – Latvijai primāri nepieciešams nacionālais futbola stadions, kas atbilstu mūsdienu prasībām. Daugavas stadions, kur pašlaik spēlē izlase, nav futbola infrastruktūras celtne, jo ap futbola laukumu ir arī skrejceliņš, kas liek skatītāju tribīnēm būt tālu no notiekošā uz zālāja.

Lielajā intervijā šoreiz saruna ar pašmāju labāko biatlonisti Baibu Bendiku, kura pēc Andreja Rastorgujeva diskvalifikācijas palikusi vienīgā šī sporta veida visaugstākā līmeņa pārstāve Latvijā. Baiba nesen aizvadījusi pēdējo treniņnometni bezsniega apstākļos Rumānijā, bet tagad jau atrodas kalnos Itālijā.

Biatlonistes kreisās kājas ikra muskuli jau aptuveni mēnesi rotā jauns tetovējums, kas vēstī „Dream big” jeb „sapņo lielus sapņus”. Arī tetovējuma nozīmi un to, kāpēc tas tapa, skaidrojam Piespēlē.