Vakar, 15. februārī, noslēdzās bobsleja divnieku sacensības. Bet pēc spēles ar Dāniju par aiziešanu no valstsvienības paziņoja hokejisti Lauris Dārziņš un Kaspars Daugaviņš.

Vakardien dalību Pekinas spēlēs noslēdza Latvijas hokeja izlase, izšķirošajā spēlē piekāpjoties Dānijai (2:3) un nekvalificējoties ceturtdaļfinālam. 

Lai atskatītos un Latvijas hokeja izlases spēlēm Pekinā, sazināmies ar sporta žurnālistu Jāni Matuli.

Pēc spēles par aiziešanu no valstsvienības paziņoja Lauris Dārziņš un Kaspars Daugaviņš. Uzklausām arī abus sportistus.

Bet šorīt, 16. februārī, jau startējis Miks Zvejniekskalnu slēpošanā slaloma sacensībās. Dimežēl pirmajā braucienā Miks pieļāva kļūdu un nefinišēja, pie otrā brauciena nemaz netika.

Šodien startē arī Latvijas distanču slēpotāji komandu sprintā. Dāmu pusfināla sacensībās Latviju pārstāvēs Kitija Auziņa un Estere Volfa, un mūsu sportistēm jāpiedalās pirmajā no diviem pusfināliem. 

Savukārt kungu pusfinālā Latviju pārstāvēs Raimo Vīgants un Roberts Slotiņš. Tiesa, Vīgants ir apaukstējies. 

Sazināmies ar latviešu biatlonisti un slēpotāju Anniju Keitu Sabuli. 

Vakar noslēdzās arī bobsleja divnieku sacensības, kurās Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis ieņēma 9. vietu, atkārtojot pirms četriem gadiem Pjončhanā sasniegto. Tikmēr Emīls Cipulis un Edgars Nemme savā olimpisko spēļu debijā tika pie 17. vietas.

Mūsējiem priekšā vēl starts četriniekos, kur piedalīsies Ķibermaņa ekipāža. Šīs sacensības sestdien un svētdien.

Latvijas izlases treneris Sandris Prūsis pēc divnieku finiša gana labi novērtēja sportistu sniegumu un arī nedaudz ieskicēja gaidāmo četrinieku startu.