Šodien, 14. februārī, pirmie divi braucieni bobsleja divniekiem. Sacensības ar 12.numuru uzsāks Oskars Ķibermanis un Matīss Miknis, bet ar 20.numuru - Emīls Cipulis un Edgars Nemme. Startēs 30 divnieki.

Sazināmies ar Tāli Eipuru Pekinā, kurš stāsta, ka mūsu sportistiem veicies treniņos un kas gaidāms sacensībās.

Ķibermanim šīs ir jau trešās Olimpiskās spēles, 2014.gadā Sočos divniekos ierindojās 16.vietā, bet pēc četriem gadiem Dienvidkorejā kopā ar Mikni - devītajā vietā. Karjeru šosezon beidzot olimpiskajam čempionam Oskaram Melbārdim, Ķibermanis ir kļuvis par Latvijas izlases vadošo pilotu.

Šosezon viņš veiksmīgāk ir braucis četriniekos. Divniekos viņš vienīgo reizi kāpa uz goda pjedestāla otrajā Siguldas posmā, izcīnot trešo vietu, bet pēdējā posmā Sanktmoricā ieguva piekto vietu, Eiropas čempionāta vērtējumā paliekot uzreiz aiz medaļniekiem.Pasaules kausa (PK) kopvērtējumā viņš ierindojās astotajā vietā.

Treniņos olimpiskajā trasē viņš ierindojās 16. un 19.vietā pirmajā dienā, ceturtajā un 14.vietā otrajā dienā un 16. un 11.vietā sestdienas treniņos. Uzklausām arī pašu sportistus.

Cipulis šosezon PK sacensībās startēja četros no astoņiem posmiem, augstāko - 11.vietu - izcīnot pirmajā Siguldas posmā. Eiropas meistarsacīkstēs divniekos viņš ierindojās 11.vietā. Cipulis ar Nemmi treniņbraucienos bija attiecīgi devītajā un desmitajā vietā, 12. un ceturtajā, kā arī 15. un 12.vietā.

Trešais un ceturtais brauciens bobsleja divniekiem notiks rīt, bet četrinieku sacensības notiks divās pēdējās olimpisko spēļu dienās.

Hokeja izlase vakar uzzināja savus pretiniekus astotdaļfinālā, tā būs Dānijas izlase. Ar dāņiem spēlējām vienīgo pārbaudes maču pirms olimpiskā turnīra.

Latvijas hokeja federācijas ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs stāsta par Covid testiem olimpiādē. To dēļ nākas ieviets pārmaiņas komandā.

Miks Zvejnieks vakar izcīnīja 26. vietu milzu slalomā kalnu slēpošanā. Uzklausām pašu sportistu.